Vaizdo, garso, foto

paslaugos


Pradinis puslapis

Vaizdo paslaugos

Garso paslaugos

Foto paslaugos

Kainynas

Kontaktai

 

         Vaizdo kasečių perrašymas į skaitmeninį formatą-skaitmeninimas

     Skaitmeninamos-perrašomos vaizdo kasetės VHS, VHS-C, S-VHS, Video 8, Hi8, Digital8, MiniDV (SD ir HDV) į DVD, HDD, ar į USB atmintinę. Naudojami patikimi vaizdo atgaminimo įrenginiai. Daugiametė patirtis ir nuosava skaitmeninimo technologija.
Siūlau žemiau išvardintus namų video skaitmeninimo variantus.


      1. Paprastas skaitmeninimas i failą be redagavimo ir be suspaudimo. Įrašymas nespausto AVI DV video failo i Jūsų nuosavą HDD. Reikėtų orientuotis, kad 1 valanda vaizdo medžiagos užima 13 GB disko talpos.
Paskirtis: šeimos video arhyvavimui ir savarankiškam redagavimui, montažui ateityje. Galima žiūrėti kompiuteriu.


      2. Skaitmeninimas į failą. Tai video be redagavimo su suspaudimu į pageidaujamą formatą. Šis video failas įrašomas į DVD, užsakovo nuosavą HDD , USB atmintinę ar atminties kortelę. Reikėtų orientuotis, kad 1 val užima apie 3 GB laikmenos talpos. Rekomenduojama kokybiškiems vaizdo įrašams, kurių nereikia koreguoti ir montuoti. Galima žiūrėti įvairiais vaizdo atkūrimo įrenginiais (televizorius su USB iėjimu, kompiuteris, multimedijos grotuvas).

      3. Skaitmeninimas į DVD-video formatą. Video medžiaga be redagavimo į DVD diską su navigaciniu meniu. Video suskirstomas į atskiras temas, sudaromas patogus video medžiagos valdymo meniu su temų pavadinimais. Rekomenduojama kaip optimalus variantas žiūrint DVD grotuvu ar kompiuteriu.

      4. Kombinuotas. Video be redagavimo į failą ir į DVD-video formatą. Failas įrašomas i užsakovo laikmeną, o DVD-video i DVD diską (DVD-video formatu). Galima žiūrėti failą įvairiais vaizdo atkūrimo įrenginiais (televizorius su USB, multimedijos grotuvu ir kompiuteriu), o DVD-video - kompiuteriu ir DVD grotuvu. Rekomenduojamas kaip pigesnis kombinuotas variantas skaitmenizavimui i failą ir DVD.

      5. Skaitmeninimas į pageidaujamą failą su redagavimu, įrašant į pageidaujamą užsakovo laikmeną. Rekomenduojamas kaip geriausias būdas vaizdo įrašų skaitmenizavui, įskaitant ir probleminius įrašus. Galima žiūrėti įvairiais atkūrimo įrenginiais.

     6. Pilnas. Tai suspaustas video su redagavimu į failą ir į DVD-video formatą su navigaciniu meniu. Video suskirstomas į atskiras temas, sudaromas patogus video medžiagos valdymo meniu su temų pavadinimais. Failas įrašomas į užsakovo pageidaujamą laikmeną, o DVD-video į DVD diską. Rekomenduojama kaip geriausias variantas vaizdo įrašų skaitmenizavimui. Idealus variantas dovanėlei. Galima žiūrėti failą įvairiais vaizdo failų atkūrimo įrenginiais, o DVD-video - kompiuteriu arba DVD grotuvu.


                    Kino juostų perašymas į skaitmeninį formatą


         Skaitmeniname 8mm ir Super 8 kino juostas (juodai-baltas ir spalvotas). Naudojamas pokadrinis skenavimo metodas, t.y., skenuojamas kiekvienas juostos kadras į skaitmeninį paveikslėlį DVD raiška (720x576). Gautą rezultatą apdorojus (naudojant specialią programinę įrangą), gauname kokybišką video vaizdą, kurį galime išsaugoti užsakovo pageidaujamu formatu. Galima žiūrėti įvairiais vaizdo atgaminimo įrenginiais.
           Garso juostų ir kasečių perrašymas į skaitmeninį formatą

       Skaitmeniname garso įrašus, įrašytus garso juostose ir kompakt kasetėse. Pagal užsakovo poreikį atliekame fonogramos koregavimą, montažą bei suskirstome (pvz., dainas) į atskirus takelius. Išsaugome užsakovo pageidavimu formatais MP3, WAV, WMA ir t.t. ir įrašome į reikiamą laikmeną. Esant poreikiui sukuriamas muzikinis CD iš pateiktų, pvz., seniai įdainuotų dainų. Šį diską galima klausyti paprastu CD grotuvu ar DVD grotuvu, bei kompiuteriu.
        Nuotraukų, pozityvų (skaidrių), negatyvų, dokumentų, tekstų skanavimas

    Skanuojame negatyvines ir pozityvines foto juostas, skaidres, diafilmus, kurių kadro dydis 24x36 mm. Gali būti suvyniotos arba sukarpytos ir sudėtos rėmeliuose.

     Kiekvienas nuskanuotas skaitmeninis vaizdas išsaugomas JPG arba TIFF formatais. Pagal poreikį nuskanuoti vaizdai apdorojami naudojant programinę įrangą (koreguojamas šviesumas, kontrastas, spalvų lygiai ir t.t.). Gauti failai įrašomi į užsakovo pageidaujamą laikmeną (HDD, CD, FLASH ar kt.). Skenavimo kaina priklauso nuo reikiamos kokybės.